Durys

Langai - tai mūsų namų akys, per kurias mes stebime mūsų būstą supančią aplinką. Tai natūralios šviesos šaltinis, per kurį į mūsų namus patenka šviesa, bei saulės spindulių šiluma. Nuo langų kokybės ir jų sumontavimo taip pat priklauso namo šilumos nuostoliai, bei estetinis vaizdas. Niekam nepaslaptis, kad skandinavai yra ypatingai reiklūs langų kokybei dėl ypač atšiaurių klimatinių sąlygų. Skandinavų šalis supančių vandenų, bei atšiaurių vėjų suformuotas klimatas - tai aukščiausias išbandymas langų kokybei.

Mes siūlome savo klientams laiko ir atšiaurios aplinkos patikrintus langus ir duris, kurie dar ilgai tarnaus Jums ir Jūsų vaikams. Didžioji dalis mūsų langų yra pagaminti iš natūralaus medžio su dvigubo stiklo paketu.  Tai akivaizdus Skandinavų prioritetas. Pasirinkę medinius langus Jūs dalinai išsprendžiate būsto drėgmės problemas, taip pat keisdami interjerą, visada turėsite galimybe pasirinkti sau tinkamą langų atspalvį ir juos perdažyti. Rinkdamiesi medieną, Jūs parodote savo polinkį į natūralumą ir kokybę.

 Ieškantiems paprastumo ir nenorintiems sukti sau galvos dėl langų išorinės priežiūros, pas mus platus Skandinaviškų plastikinių langų asortimentas.  Pagal savo poreikius ir galimybes, langus  pas mus sau ras įvairių poreikių klientai. 


Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis telefonu
skand.langai@gmail.com
Pigūs naudoti langai. Iš Skandinavijos
© 2010 Visos teisės saugomos.
www.pigusnaudotilangai.lt
e-solution: eserviss.lt